top of page

SİZLERE EN İYİ EĞİTİMİ VERMEK İÇİN

HİZMETLERİMİZ

BİLİMSEL ANTRENMAN PROGRAMLARI

En iyi antrenman yazılı olan antrenmandır. antrenmanlarımızın içeriği öğrencilerimizin gelişime en uygun şekilde belirlenmekte vücut analizi yapılarak kişiye uygun antrenman programı ve antrenman ihtiyaçları giderilmektedir.

ÖZEL FİTNESS ANTRENMANLARI

Alanın da uzman fitness eğitimciler eşliğinde sizlerin fiziksel özelliğinize ve hazırlık yapacağınız alana göre özel eğitimler vermekteyiz.

ULAŞIM-KONAKLAMA SÜRECİ

Öğrencilerimizin sınava girecekleri üniversitelere yolculukları esnasında yanlarında rehber oluşturacak en az bir antrenör eşlik etmektedir. Aynı zamanda sınava girecekleri şehirdeki ortak çalışma arkadaşlarımız ile birlikte konaklama ve sınav süreci boyunca öğrencilerimize antrenman, parkur ve temel ihtiyaç hizmeti sağlamaktayız

KİŞİYE ÖZEL ÜNİVERSİTE PARKUR SEÇİMİ

Alanında uzman ekibimiz ile kendi belirlediğiniz üniversiteden ayrı olarak uzman scout ekibimiz ile antrenmanlarımızda sizleri gözlemliyor ve gözlemlerimiz sonucunda puanınıza, yeteneklerinize ve fiziki özelliklerinize uygun en az 3 üniversite belirliyor ve sizlere sunuyoruz. Burada ki temel amacımız her bir öğrencimizi en az 7 veya 8 üniversite sınavına girmesini sağlamak ve kazanma oranlarını en üst seviyeye çıkartmaktır

BESYO REHBERLİK HİZMETİ

Alanında uzman eğitmenler olarak, farklı seviyelere sahip ve farklı öğrenme tarzlarını tercih eden kişilerin nasıl çalışılacağını çok iyi biliyoruz. Kişiye özel olarak hazırladığımız dersler ile öğretme tutkumuz birleşince, birçok öğrencilerimizle yaptığımız çalışmalar başarılı sonuç verdi. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz? Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK 

Kursumuz aynı zamanda TYT hazırlık soru bankası, konu anlatımı, genel ve branş denemelerini sizlere hiç bir ücret almadan sağlamaktadır.

bottom of page